wizualizacja -2
wizualizacja -2
previous arrow
next arrow

Blisko miasta, blisko natury, blisko Ciebie

Wspaniała inwestycja otoczona bujną przyrodą z dala od miejskiego zgiełku. Przestrzeń, w której znajdziesz spokój i wytchnienie dla siebie i swojej rodziny.

Wybierz dom, a my pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenie.

O nas

Jesteśmy firmą, która pasję do tworzenia połączyła z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów i mieszkań, tworząc ofertę skierowaną na rynek Krakowski. W swoim profesjonalizmie skompletowaliśmy wysoko wykwalifikowaną ekipę budowlaną, pracującą wyłącznie na najlepszym na rynku sprzęcie i najwyższej jakości materiałach. Dzięki temu nasze realizacje osiągają najwyższy poziom wykonania, łącząc wysoki standard wykonania z konkurencyjną ceną dostosowaną do wymagań klientów. Łączymy tradycyjne rozwiązania z nowoczesną technologią. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta i elastyczność w zmianach projektowych dostosowanych do potrzeb klienta. Słuchamy i doradzamy tak, aby każdy Klient był zadowolony.

Nasz zespół tworzą osoby, które mają wieloletnie doświadczenie przy realizacjach inwestycji deweloperskich. Naszą pasją jest tworzenie i realizacja projektów inwestycyjnych oraz dbałość o każdy szczegół, który wpływa na finalną jakość projektu.

Wiedza, pasja i wieloletnie doświadczenie osób tworzących firmę to gwarancja sukcesu naszych inwestycji i Państwa zadowolenia związanego z mieszkaniem na osiedlu – Domy Na Polanie.

Oferujemy profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Łączymy tradycyjne rozwiązania z nowoczesną technologią. Słuchamy i doradzamy tak, aby każdy Klient był zadowolony.

Wiemy, jak ważne jest posiadanie własnej, niezależnej przestrzeni.

Lokalizacja

PRZYRODA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Osiedle DOMY NA POLANIE etap I powstaje w podkrakowskich Wołowicach na działce nr 786, w gminie Czernichów. Wołowice znajdują się w otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego.  Osiedle położone jest wśród terenów zielonych, w bliskim sąsiedztwie lasów, a tuż przy działce rosną wiekowe dęby. Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę: liczne sklepy, punkty usługowe, przedszkola, szkoły, komunikację publiczną.

Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy Domów Na Polanie nie będą musieli wybierać pomiędzy ciszą, a komfortowym dostępem do miejsc codziennego użytku. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących spokój, rodzinną atmosferę, bliskość natury i piękny krajobraz.

W sąsiedztwie znajdują się nowe domy jednorodzinne.

  • 16 km rynek główny w Krakowie (ikonka)
  • 150 m przystanek autobusowy
  • 300 m szkoła podstawowa
  • 250 m przedszkole
  • 150 m sklep spożywczy
  • 6 km obwodnica
  •  6,5 km granice Krakowa
  • 4 km  ośrodek sportu i rekreacji z pełnowymiarowym basenem w Piekarach
  • 7 km zalew w Kryspinowie
  • 10 km lotnisko w Balicach

Dajemy rozwiązania dla tych, którzy szukają własnego miejsca, tworząc bezpieczny i nowoczesny dom
otoczony tym, co najlepsze.

Co słychać w okolicy?

Domy Na Polanie to idealne miejsce dla miłośników bliskiego kontaktu z naturą, z dala od miejskiego zgiełku i architektonicznego przepychu.

Piękna okolica – zaliczana do miejscowości rekreacyjnej, pozwoli na aktywne spędzanie wolnego czasu w pobliskim Bielańsko-Tynieckim Parku Krajobrazowym. Liczne trasy spacerowe po lesie idealnie sprawdzą się dla wielbicieli pieszych wycieczek.

Urokliwy Zalew Kryspinów pozwoli mieszkańcom skorzystać z darów natury i wypocząć na piaszczystej plaży. To idealne miejsce dla sympatyków sportów wodnych.

Kolejną zaletą w wyborze Domów Na Polanie jest Dolina Mnikowska w gminie Liszki; to przepiękny wąwóz, który charakteryzuje się spacerową, rozłożystą ścieżką, skałkami i soczystą zielenią.

Niedaleko położone lasy w okolicy tworzą kolejną alternatywę dla spędzania wolnego czasu blisko natury.

W pobliskiej miejscowości Piekary znajduje się kompleks rekreacyjno-sportowy, gdzie można skorzystać z pełnowymiarowego basenu, siłowni, zajęć fitnessu czy zagrać w koszykówkę lub siatkówkę.